Call-центр "Золота рибка" +38 (096) 715-14-28 +38 (063) 66-227-03 +38 (050) 715-39-91 Вакансії

Підклеїти шпалери

Ремонт у квартирі закінчився, і ви насолоджуєтеся отриманим результатом. Тільки чи довго триватиме таке блаженство? Навіть найдосвідченіші професіонали можуть допускати помилки, а протягом часу може погіршити якість обклеювання будь-якої кімнати. Відклеюються кути або цілі полотна, спучуються листи або поверхня йде брижами - у всіх цих випадках виникає питання, як підклеїти шпалери і повернути все до первозданного вигляду.
Про закінченні деякого часового проміжку, куточки шпалер можуть злегка відклеїтися, що безсумнівно погіршить зовнішній вигляд інтерьера.Чтоби повернути шпалерам первозданний вигляд, нам знадобляться деякі інструменти: це тюбик з клеєм і тонким носиком, щоб зручно було підмазувати кромки, губка для видалення надлишків клейової суміші , а також невеликий валик для розкочування шпалерного аркуша.
Що ми робимо далі:
обережно відклеюється відпалий куточок шпалер;
засовуємо носик тюбика в щілину;
видавлюємо невелика кількість шпалерного клею;
притискаємо кромку на місце;
пропрасовуємо краю ганчіркою, щоб видалити надлишки клею для шпалер;
проводимо валиком, розгладжуючи поверхню і позбавляючись від повітря і нерівностей.
Чи є сенс самостійно це робити, якщо у Вас під рукою наш номер телефону, де Вам нададуть допомогу в цьому? Звичайно ні, тому, якщо у вас виникли проблеми, звертайтеся до нас і через кілька днів, а може бути і годин Ваша кімната буде виглядати свіжовідремонтованій.
Тому наші майстри - до ваших послуг!

Цей сайт співфінансований в рамках програми Польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Диспетчерське агентство з ремонту "Золота рибка". © Всі права захищені. 2014-2019 Рейтинг@Mail.ru